Elektroniczna Karta Obecności

Elektroniczna Karta Obecności Pracowników dla Microsoft Teams i Office 365.

Celem aplikacji Elektroniczna Karta Obecności jest sprawne raportowanie pracy wykonywanej przez pracowników niezależnie od miejsca pracy oraz rejestracja obecności pracowników. Aplikacja Elektroniczna Karta Obecności jest częścią Office 365 (Microsoft 365) dlatego można ją uruchomić bezpośrednio w Microsoft Teams. Narzędzie E-Karta Obecności wspiera sporządzanie listy obecności pracowników w organizacji oraz pracy w trybie zdalnym (Home Office), a także umożliwia zgłaszanie lub planowanie absencji jak np. urlop, zwolnienie lekarskie. Ważnym elementem narzędzia elektroniczna lista obecności jest możliwość budowy zespołów i tworzenia grafików obecności pracowników na każdy tydzień pracy przez przełożonego.

Najważniejsze cechy i zalety aplikacji Elektroniczna Karta Obecności:

 • Grafiki obecności pracowników – rejestracja obecności pracowników w firmie lub pracy trybie zdalnym (Home Office)
 • Grafiki nieobecności pracowników – rejestracja absencji pracowników w organizacji urlop, choroba
 • Raportowanie wykonanych czynności 
 • Akceptacja dnia pracy przez przełożonego
 • Lepsza kontrola pracy i monitorowanie obecności pracowników
 • Rejestracja czasu pracy
 • Lista obecności pracowników
 • Dostęp do informacji z E-Karty Obecności na różnych urządzeniach (komputer stacjonarny, laptop, aplikacja mobilna na tablet lub smartfon)
 • Obsługa aplikacji Elektroniczna Karta Obecności w ramach posiadanych licencji Microsoft Office 365
 • Integracja z aplikacją Microsoft Teams
 • Łatwość obsługi narzędzia E-Karta Obecności, znajome środowisko MS Teams / Office 365
 • Szybkie wdrożenie narzędzia do sporządzania elektronicznej listy obecności
 • Możliwość rozbudowania aplikacji Elektroniczna Karta Obecności o dodatkowe funkcje i dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb Twojej firmy

Dla kogo przeznaczona jest aplikacja E-Karta Obecności?

Aplikacja Elektroniczna Lista Obecności jest przeznaczona dla wszystkich pracowników w firmie, działów administracji, HR, kadr oraz zarządu

ankieta satysfakcji tablet

Aplikacja Elektroniczna Karta Obecności - Opis

Aplikacja Elektroniczna Karta Obecności wspiera sporządzenie listy obecności pracowników dla całego zespołu lub pojedynczych pracowników. Będąc przełożonym użytkownik ma możliwość budowy zespołu, dla którego tworzy grafik pracy na określony przedział czasowy. Grafik pracy pozwala zdefiniować rodzaj obecności lub nieobecności każdego z członków zespołu na określony dzień z przedziału czasowego.

Po utworzeniu grafiku pracy w aplikacji E-Karta Obecności zostają utworzone karty pracy, w których pracownicy mogą w prosty sposób zdefiniować czas rozpoczęcia pracy oraz dodawać czynności, które wykonywali podczas dnia pracy. Przełożony może w dowolnym momencie zaakceptować kartę pracy co pozwala na zapoznanie się z czynnościami jakie wykonał pracownik zarówno pracując w biurze jak i w trybie Home Office (praca zdalna). Na bazie zaakceptowanych kart pracy można wygenerować miesięczny raport przepracowanych dni.

Aplikacja Elektroniczna Lista Obecności wspiera również rejestracje pracy dla osób niebędących w żadnym zespole lub nieposiadających zdefiniowanych przełożonych. W tym celu użytkownik rejestruje bezpośrednio kartę pracy na konkretny dzień. Pracownicy mają możliwość zgłaszania w aplikacji Elektroniczna Karta Obecności rodzaju pracy - “Praca z biura” lub “Praca z domu” dla trybu Home Office z poziomu urządzeń mobilnych (tablet, smartfon).

Aplikacja Elektroniczna Karta Obecności może być uruchamiana bezpośrednio w aplikacji Microsoft Teams lub poprzez przeglądarkę internetową czy z poziomu urządzenia mobilnego.

Aplikacja E-Karta Obecności umożliwia przeglądanie listy obecności pracowników, którą można przefiltrować według wybranych kryteriów takich jak data, pracownik czy dział.

Nie musisz inwestować w dodatkowe licencje. Obsługa procesu realizowana jest na bazie twojego środowiska Microsoft Office 365.

Galeria - e-Karta

e-karta-pracy-lista-obecnosci
e-karta-pracy-lista-obecnosci
Lista obecności
e-karta-pracy-moja-karta
e-karta-pracy-moja-karta
Moja karta
e-karta-pracy-tworzenie-harmonogramu
e-karta-pracy-tworzenie-harmonogramu
Tworzenie harmonogramu dla zespołu
intranet
intranet
Aplikacja może być częścią intranetu

Kontakt i wycena

Po wysłaniu zapytania prześlemy Państwu dokładny opis aplikacji oraz wstępną wycenę.

Lista aplikacji dla działu personalnego

Ocena 360 Stopni to aplikacja wspierająca dział personalny w procesie oceny pracowników w modelu 360 lub 180 stopni.
Aplikacja Ocena Okresowa Pracownika pozwala w łatwy sposób przeprowadzić roczną ocenę pracownika.
Aplikacja Ankiety Satysfakcji Pracowników pozwala przeprowadzić ankiety satysfakcji pracowników w firmie,
Aplikacja Elektroniczna Karta Obecności pozwala na sprawne raportowanie pracy oraz rejestrowanie obecności pracowników.
Aplikacja Rozliczanie Nadgodzin pozwala w prosty sposób rejestrować nadgodziny przepracowane przez osoby zatrudnione w firmie.
Aplikacja Elektroniczne Wnioski Urlopowe pozwala na usprawnienie i zautomatyzowanie procesu obiegu wniosków urlopowych w firmie.
Aplikacja Offboarding ułatwia przeprowadzenie procesu rozstania pracownika z firmą.
Aplikacja Onboarding usprawnia proces wprowadzenia nowego pracownika w struktury firmy.

Lista aplikacji dla działu administracji

Aplikacja Rezerwacja Biurek umożliwia zarezerwowanie przez pracownika biurka z dostępnego planu piętra biurowca lub listy dostępnych biurek w firmie.
System Rezerwacji Miejsc Parkingowych to aplikacja umożliwiająca zarządzanie parkingiem firmowym dla MS Teams / Office 355 oraz na urządzenia mobilne.
Aplikacja Elektroniczny Obieg Faktur i Dokumentów umożliwia rejestrowanie faktur firmowych, korespondencji oraz innych dokumentów.
Aplikacja Wniosek o Zakup umożliwia łatwą rejestrację wniosków zakupowych w firmie.
Aplikacja Rezerwacja Salek Konferencyjnych umożliwia rezerwację i zarządzanie salami konferencyjnymi w firmie oraz usprawnia planowanie spotkań w firmie.

Lista aplikacji dla pozostałych obszarów

Intranet SharePoint to platforma komunikacyjna na bazie Office365. Budowa Intranetu SharePoint pozwala na znaczne usprawnienie komunikacji w firmie oraz bezpieczny dostęp do kluczowych informacji z dowolnego miejsca i urządzenia.
Aplikacja Audyty Wewnętrzne ISO to aplikacja wspierająca przeprowadzanie audytów wewnętrznych w dziale jakości. Dzięki aplikacji Audyty Wewnętrzne ISO możesz zautomatyzować proces audytów w Twojej firmie.
Aplikacja wspierająca pracę działu handlowego.
Aplikacja Inwentaryzacja Magazynowa usprawnia przeprowadzenie inwentaryzacji oraz upraszcza zliczanie stanów magazynowych.