Intranet SharePoint

Intranet SharePoint - platforma komunikacyjna na bazie Office 365.

Budowa Intranetu SharePoint pozwala na znaczne usprawnienie komunikacji w firmie oraz bezpieczny dostęp do kluczowych informacji z dowolnego miejsca i urządzenia. W SharePoint praca zespołowa staje się bardziej spójna i płynna. Zapraszamy do zapoznania się z nasza propozycją budowy Intranetu na bazie Office 365.

instranet sharepoint o365 office365 systeo

Nasz Intranet zaczyna się klasycznie od strony głównej, na której mamy rotacyjny baner informacyjny oraz link do zbliżających się wydarzeń.

intranet baner

Poniżej tej sekcji wyświetlane są ostatnie wiadomości i komunikaty ze wszystkich działów. Oczywiście sekcja jest naszą propozycją możemy ją modyfikować według wbudowanych parametrów.

intranet baner wiadomości

Kolejna sekcja to skróty do najczęściej używanych danych lub aplikacji. Możemy tu umieścić link do książki adresowej, do danych sprzedażowych, do informacji działu personalnego.

intranet linki

Do naszego Intranetu można tez dodać specjalne wigety, np. z informacją pogodową dla wszystkich lokalizacji firmy. Można też dodać bezpośrednio dane z plików, które mogą być zasilane bezpośrednio przez osoby uprawnione.

intranet wigety

W Intranecie opartym na platformę Office 365 możemy personalizować wyświetlane informacje w zależności od tego kto jest zalogowany do portalu.

intranet personalizacja

Zaprezentowaliśmy przykładową stronę główną platformy Intranet. Nasz firmowy serwis możemy oczywiście rozbudować o dodatkowe podstrony lub podwitryny. Na przykład kluczowe komórki w organizacji mogą mieć własne podwitryny, na których będą prezentowały swoje informacje.

Dostępem do poszczególnych danych w podwitrynach możemy sterować z pomocą menu.

intranet menu

Za pomocą rozbudowanego menu pracownicy mogą szybko przechodzić do interesujących ich obszarów. Menu może być podzielone według działów czy funkcji.

W menu mamy możliwość podpinać bezpośrednio linki do plików z instrukcjami, regulaminami wnioskami itp.

Przechodząc na przykład do podstrony działu personalnego możemy się dowiedzieć o planowanych kursach, rekrutacja, imprezach firmowych.

intranet hr1

Intranet SharePoint umożliwia dodawanie ankiet, komentarzy dla użytkowników, dostęp do informacji w postaci plików.

intranet hr2

W ramach funkcjonalności Intranetu możemy dodać również informacje o naszych pracownikach.

intranet hr3

Ważnym elementem utrzymywania komunikacji w organizacji jest wymiana informacji nieformalnych pomiędzy pracownikami. Intranet w SharePoint posiada odpowiednie mechanizmy do stworzenia forum.

intranet forum

Intranet zbudowany na platformie SharePoint ma wiele funkcjonalności. Na koniec kilka słów o witrynach zespołu, które oprócz przedstawiania informacji mogą interaktywnie współpracować z użytkownikami. Przykładem może być podstrona dla działu sprzedaży i marketingu. Na takiej podstronie możemy informować grupy handlowe o produktach, promocjach, działaniach marketingowych.

intranet sprzedaz

Zalety Intranetu SharePoint

  • Znaczna poprawa komunikacji w organizacji
  • Dostęp do materiałów firmowych z dowolnego urządzenia i miejsca
  • Łatwość w wyszukaniu informacji
  • Oszczędność czasu pracowników
  • Uproszczenie procesów dla nowych pracowników

Budowa Intranetu to złożony proces i nie możemy tego zrobić bez udziału pracowników naszych klientów. Możemy Państwa wesprzeć w tym procesie i pokazać jakie są możliwości oraz nauczyć jak rozbudowywać Intranet.

Zapraszamy do kontaktu

 

Wiecej informacji

  • Wypełnij formularz na stronie
  • Telefon: 783 472 777, 600500067
  • Mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt i wycena

Po wysłaniu zapytania prześlemy Państwu dokładny opis aplikacji oraz wstępną wycenę.

Lista aplikacji dla działu personalnego

Ocena 360 Stopni to aplikacja wspierająca dział personalny w procesie oceny pracowników w modelu 360 lub 180 stopni.
Aplikacja Ocena Okresowa Pracownika pozwala w łatwy sposób przeprowadzić roczną ocenę pracownika.
Aplikacja Ankiety Satysfakcji Pracowników pozwala przeprowadzić ankiety satysfakcji pracowników w firmie,
Aplikacja Elektroniczna Karta Obecności pozwala na sprawne raportowanie pracy oraz rejestrowanie obecności pracowników.
Aplikacja Rozliczanie Nadgodzin pozwala w prosty sposób rejestrować nadgodziny przepracowane przez osoby zatrudnione w firmie.
Aplikacja Elektroniczne Wnioski Urlopowe pozwala na usprawnienie i zautomatyzowanie procesu obiegu wniosków urlopowych w firmie.
Aplikacja Offboarding ułatwia przeprowadzenie procesu rozstania pracownika z firmą.
Aplikacja Onboarding usprawnia proces wprowadzenia nowego pracownika w struktury firmy.

Lista aplikacji dla działu administracji

Aplikacja Rezerwacja Biurek umożliwia zarezerwowanie przez pracownika biurka z dostępnego planu piętra biurowca lub listy dostępnych biurek w firmie.
System Rezerwacji Miejsc Parkingowych to aplikacja umożliwiająca zarządzanie parkingiem firmowym dla MS Teams / Office 355 oraz na urządzenia mobilne.
Aplikacja Elektroniczny Obieg Faktur i Dokumentów umożliwia rejestrowanie faktur firmowych, korespondencji oraz innych dokumentów.
Aplikacja Wniosek o Zakup umożliwia łatwą rejestrację wniosków zakupowych w firmie.
Aplikacja Rezerwacja Salek Konferencyjnych umożliwia rezerwację i zarządzanie salami konferencyjnymi w firmie oraz usprawnia planowanie spotkań w firmie.

Lista aplikacji dla pozostałych obszarów

Intranet SharePoint to platforma komunikacyjna na bazie Office365. Budowa Intranetu SharePoint pozwala na znaczne usprawnienie komunikacji w firmie oraz bezpieczny dostęp do kluczowych informacji z dowolnego miejsca i urządzenia.
Aplikacja Audyty Wewnętrzne ISO to aplikacja wspierająca przeprowadzanie audytów wewnętrznych w dziale jakości. Dzięki aplikacji Audyty Wewnętrzne ISO możesz zautomatyzować proces audytów w Twojej firmie.
Aplikacja wspierająca pracę działu handlowego.
Aplikacja Inwentaryzacja Magazynowa usprawnia przeprowadzenie inwentaryzacji oraz upraszcza zliczanie stanów magazynowych.