Inwentaryzacja magazynowa
do 20tys. kartotek magazynowych na arkusz spisowy

Logistyka

Inwentaryzacja Magazynowa

Program do inwentaryzacji stanów magazynowych dla Office 365

System Inwentaryzacja Magazynowa usprawnia przeprowadzanie inwentaryzacji oraz upraszcza zliczanie stanów magazynowych. Aplikacja Inwentaryzacja Magazynowa wdrażana jest na bazie środowiska Microsoft 365 w Twojej firmie w oparciu o bazę danych SharePoint. System do inwentaryzacji magazynowej umożliwia automatyzację i przyśpieszenie procesu inwentaryzacji stanów magazynowych w firmie. Aplikacja Inwentaryzacja Magazynowa integruje się z programem Microsoft Excel w celu importowania i eksportowania arkuszy spisowych.
System do inwentaryzacji magazynowej zawiera w sobie dwa narzędzia– aplikację do zarządzania inwentaryzacją oraz dostępami przez przełożonych, a także aplikację mobilną do skanowania i spisywania stanów magazynowych.

Najważniejsze cechy i zalety aplikacji Inwentaryzacja Magazynowa:
 • Usprawnienie procesu inwentaryzacji stanów magazynowych w firmie
 • Uproszczenie zliczania stanów magazynowych
 • Dwa narzędzia: aplikacja desktopowa do zarządzania inwentaryzacją i dostępami do arkuszy spisowych i aplikacja mobilna dla telefonów z systemem operacyjnym Android oraz iOS do skanowania i spisywania stanów magazynowych
 • Dostępne opcje konfiguracji: Inwentaryzacja magazynowa podstawowa – zliczanie kartotek magazynowanych i Inwentaryzacja magazynowa pełna – zliczanie kartotek magazynowych dla wybranej lokalizacji magazynowej
 • Baza danych SharePoint w ramach środowiska Microsoft 365 Klienta
 • System do inwentaryzacji magazynowej obsługuje do 20tys. kartotek magazynowych na arkusz spisowy
 • Obsługa komisji spisowych dla arkuszy spisowych per arkusz spisowy oraz statusów inwentaryzacji
 • Filtrowanie arkusza spisowego w aplikacji inwentaryzacja magazynowa według wbudowanych filtrów (np. ilości spisane, ilości niespisane, niedobory, nadwyżki)
 • Elastyczne sortowanie arkusza spisowego w aplikacji inwentaryzacja magazynowa
 • Możliwość uzupełniania arkusza spisowego o ujawnione kartoteki podczas inwentaryzacji magazynu
 • Obsługa systemu Inwentaryzacja Magazynowa w ramach posiadanych licencji Microsoft 365 (Office 365)
 • Łatwość obsługi aplikacji Inwentaryzacja Magazynowa, znajome środowisko MS Teams / Office 365
 • Szybkie wdrożenie aplikacji Inwentaryzacja Magazynowa
Aplikacja mobilna
Aplikacja Inwentaryzacja Magazynowa pozwala na skanowanie kodów kreskowych, kodów QR i NFC za pomocą urządzeń mobilnych
Excel
Aplikacja Inwentaryzacja Magazynowa integruje się z Microsoft Excel, co pozwala na import i eksport arkuszy spisowych
Raporty z inwentaryzacji magazynu
Dedykowany raport Power BI do śledzenia postępów inwentaryzacji stanów magazynowych
Dopasowanie

Możliwość rozbudowania aplikacji Inwentaryzacja Magazynowa oraz dostosowania jej do potrzeb firmy

Inwentaryzacja Magazynowa - Opis Aplikacji

Aby rozpocząć proces inwentaryzacji stanów magazynowych za pomocą aplikacji Inwentaryzacja Magazynowa, należy zaimportować arkusz spisowy. Dzięki integracji aplikacji Inwentaryzacja Magazynowa z programem Microsoft Excel, użytkownik może zaimportować arkusze bezpośrednio z niego oraz wyeksportować do niego utworzone dane. Przed rozpoczęciem inwentaryzacji magazynowej należy utworzyć spisową w systemie do inwentaryzacji magazynowej. System Inwentaryzacja Magazynowa zawiera dwa narzędzia: dla osób zarządzających inwentaryzacją (aplikacja desktopowa) oraz pracowników, którzy zajmują się skanowaniem i spisywaniem stanów magazynowych (aplikacja mobilna).

Aplikacja Inwentaryzacja Magazynowa jest dostępna w dwóch opcjach konfiguracji: inwentaryzacji magazynowej podstawowej oraz inwentaryzacji magazynowej pełnej, w której zliczane są kartoteki magazynowe na poszczególne lokalizacje. Aplikacja Inwentaryzacja Magazynowa umożliwia obsługę do 20 tys. kartotek magazynowych na arkusz spisowy. Arkusz spisowy może być elastycznie sortowany oraz filtrowany w systemie do inwentaryzacji magazynowej, aby sprawdzić, czy wszystko zostało spisane.

Aplikacja Inwentaryzacja Magazynowa pozwala na skanowanie zarówno kodów kreskowych, jak i kodów QR i skanowanie NFC. Aby śledzić postęp inwentaryzacji stanu magazynowego, aplikacja proponuje utworzenie dedykowanego raportu opracowanego za pomocą Microsoft Power BI. Po zakończeniu inwentaryzacji magazynu można wyeksportować wyniki procesu do plików w formacie xls lub csv.

Aplikacja do Inwentaryzacji - Nasza Propozycja

Wsparcie

Do każdego wdrożenia aplikacji Inwentaryzacja Magazynowa oferujemy opcjonalnie umowę serwisową, która zapewnia nasze wsparcie

Aplikacja mobilna

System do inwentaryzacji magazynowej posiada aplikację mobilną wspierającą proces zliczania i skanowania produktów

Office365
Aplikacja Inwentaryzacja Magazynowa jest przeznaczona dla środowiska Office 365. Dzięki temu nie musisz kupować kolejnych licencji
Gwarancja

Na aplikację Inwentaryzacja Magazynowa udzielamy 12 miesięcy gwarancji

Bezpieczeństwo
Państwa środowisko Office 365 gwarantuje bezpieczne logowanie do aplikacji Inwentaryzacja Magazynowa

Galeria aplikacji Inwentaryzacja Magazynowa