Zarządzanie jakością

TWORZENIE DOKUMENTACJI Z POZIOMU FORMULARZY

W każdej firmie jest mnóstwo dokumentacji, procedur, formularzy. Pracownicy działów obsługi klienta, sprzedaży, reklamacji, jakości, marketingu i personalnych tworzą i przesyłają sobie różnego rodzaju formularze. Część z nich wysyłana jest do kilku osób, z których każda musi wypełnić swoją sekcje.

Ile razy są tworzone te same formularze w postaci Worda, którego trzeba zapisywać pod różnymi wersjami na dysku, a następnie przesyłać kolejnym osoba w firmie za pomocą maila.
Można to wszystko zmienić wprowadzając przejrzyste formularze, w których każda z osób wpisuje dane, za które jest odpowiedzialna. Dane te mogą zostać zapisane na platformie SharePoint. Można wówczas w bardzo szybki sposób wyszukać interesujące nas dane. Następnie na bazie tych danych będzie można utworzyć dokument na podstawie wcześniej ustalanego szablonu. Dokument ten pobierze dane z listy, które wcześniej zostały zapisane i wstawi w odpowiednie miejsca naszego dokumentu Word lub PDF.

dokumentacja ekran1

Rys. 1.1 Aplikacja zarządzająca formularzami

Dla kogo

Dla wszystkich pracowników w firmie, dla działów jakości, personalnych, marketingu

Zastosowanie

Narzędzie sprawdza się podczas tworzenia formularzy podczas audytów jakościowych w firmie, obsługi procesu reklamacji, czy działań usprawniających. Aplikacja może działać wszędzie tam gdzie więcej niż jedna osoba wprowadza informacji do dokumentu na bazie dowolnego szablonu.

Działanie

Narzędzie umożliwia obsługę dokumentów na bazie szablonów, do których dane są wprowadzenie przez więcej niż jedną osobę. Aplikacja pozwala na to, że każdy z użytkowników procesu ma możliwość wpisać swoje dane za pomocą dopasowanego formularza. Dane z formularzy zostaną zapisane przy danej sprawie (procesie). W każdym momencie opiekun tego procesu będzie miał możliwość na bazie wpisanych danych utworzyć dokument w formie wcześniej ustalonego szablonu.

ekran2

Rys.1.2 #krok1 Wprowadzenie danych za pomocą formularza

ekran4

Rys.1. 3#krok2 Zapisanie danych na liście SharePoint

ekran7

Rys.1.3 #krok3 Utworzenie dokumentu na bazie szablonu

Podsumowanie

To podstawowa wersja aplikacji tworzenie dokumentacji. Powyższy przykład jest oparty o tworzenie dokumentacji wspierającej audyty w przedsiębiorstwie

Zalety:

  • Przejrzystość poszczególnych działań
  • Łatwość w prowadzenia procesu
  • Możliwość wprowadzania danych poprzez zdefiniowane formularze
  • Możliwość wprowadzania danych z dowolnego urządzenia
  • Obsługa wszystkich danych w jednym miejscu na liście SharePoint
  • Możliwość kreowania dokumentów na bazie ustalonych szablonów

Nasza oferta

Aplikacja „Dokumentacja audytowa” w podstawowej wersji koszt: 1 140 PLN netto - dla całej firmy niezależnie od ilości użytkowników.

Oferta zawiera

  • Szkolenie
  • Dokumentację produktu
  • Gotowość do rozbudowy aplikacji

Wiecej informacji