Usługi migracji Azure Office365 Active Directory

Posiadamy zasoby i kompetencje, aby wesprzeć Twoją firmę we wdrażaniu rozwiązań technologii Microsoft. Oferujemy kompleksową obsługę na każdym etapie prowadzenia projektu. Możesz liczyć na nasze doradztwo –pomożemy Ci w doborze optymalnego rozwiązania, dostosowanego do potrzeb twojej firmy. Realizowane przez nas wdrożenia, konfiguracje i migracje przeprowadzane są sprawnie i profesjonalnie, nie zakłócając w żaden sposób bieżącej pracy przedsiębiorstwa. Oferujemy także wsparcie techniczne, szkolenia i administrację środowisk.

Nasza oferta:

Konfiguracja Office 365 – konfiguracja usług pakietu Office 365 pozwala na dostosowanie funkcji pakietu do potrzeb organizacji. Konfiguracja Office 365 może być przeprowadzona w każdym z planów. Personalizacja ustawień Office 365 do potrzeb firmy pozwala w znaczny sposób polepszyć pełne wykorzystywanie funkcjonalności pakietu Office 365. Wdrożenie może obejmować wszystkie usługi lub pojedyncze rozwiązania np. SharePoint Online czy Exchange Online. Proces konfiguracji obejmuje także wsparcie powdrożeniowe.

Migracja poczty do Exchange Online w Office 365 - realizujemy migracje z obecnego środowiska pocztowego na serwery Microsoft. Wdrożenie i migracja do Exchange Online umożliwia płynne przeniesienie poczty do środowiska w chmurze, dostępnego w dowolnym miejscu i z dowolnego urządzenia. Cała zawartość skrzynki z obecnego serwera - maile, utworzone katalogi czy reguły wraz ze strukturą katalogów, trafia do Exchange Online. Usługa migracji realizowana jest przez nas bez zakłócenia codziennej pracy organizacji z uwzględnieniem wsparcia powdrożeniowego.

Wsparcie techniczne i administracja środowisk – oferujemy wsparcie dostosowane do potrzeb twojej firmy. Możemy zaproponować pełne rozwiązanie konkretnego problemu - od analizy po realizację bądź wsparcie w postaci konsultacji i informacji jak dany problem rozwiązać samodzielnie. Oferujemy także firmom pełną opiekę i administrację środowisk.

Szkolenia – prowadzimy profesjonalne szkolenia w zakresie obsługi aplikacji Office 365 dla użytkowników końcowych. Szkolenie pozwoli pracownikom w pełni wykorzystywać możliwości narzędzi Office 365.

Koszty dla poszczególnych usług ustalane są indywidualnie w zależności od zakresu danego projektu.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 600 500 067

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.