Nasza aplikacja to najlepsze rozwiązanie do rezerwacji biurek dla Office 365

PRACA HYBRYDOWA

Rezerwacja Biurek

System Hot Desk dla Office 365. Aplikacja do rezerwacji biurek może być obsługiwana bezpośrednio w Microsoft Teams.

Aplikacja Rezerwacja Biurek (Hot Desk) ma na celu wsparcie firm w stopniowym powrocie do pracy w biurze i usprawnieniu pracy w modelu hybrydowym. Nasz system Hot Desk to łatwe w obsłudze rozwiązanie, które pozwoli twojej organizacji na efektywne zarządzanie powierzchnią biurową i miejscami pracy.
Istnieje możliwość integracji rozwiązania do Rezerwacji Biurek z aplikacją Rezerwacja Salek Konferencyjnych oraz Rezerwacja Miejsc Parkingowych. co pozwoli na kompleksowe zarządzenie rezerwacją zasobów firmowych. System rezerwacji biurek wdrażany jest na bazie twojego środowiska Office 365 (Microsoft 365), dlatego nie musisz inwestować w dodatkowe licencje.
Dla Ms Teams
Aplikacja Rezerwacja Biurek dostępna także z poziomu MS Teams
Obsługa QR-code
Rezerwacja biurek, sprawdzanie statusu rezerwacji lub potwierdzanie obecności za pomocą QR-CODE na Twoim telefonie
Rezerwacja biurek z mapy
Implementacja mapy biura z możliwością rezerwacji biurka
Dopasowanie
Do Twojej wersji aplikacji Rezerwacja Biurek możemy dodać dowolne funkcje, aby dopasować system Hot Desk do potrzeb Twojej firmy

Rezerwacja Biurek - Opis Aplikacji

Aplikacja Rezerwacja Biurek umożliwia zarezerwowanie przez pracownika biurka z dostępnego planu piętra biurowca lub listy dostępnych biurek w firmie. W aplikacji Rezerwacja Biurek biurka mają zdefiniowane informacje takie jak numer piętra, numer pokoju, numer biurka, jego opis. W systemie Hot Desk do opisu biurek można dodać dodatkowe atrybuty jak np. rodzaj krzesła, stacja dokująca. Pracownik może dokonać rezerwacji biurka na jeden lub na kilka dni z poziomu MS Teams, strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Zajęcie biurka można potwierdzić bezpośrednio w aplikacji bądź poprzez zeskanowanie w aplikacji mobilnej kodu QR znajdującego się na biurku. Zapobiega to tak zwanym pustym rezerwacjom. W aplikacji Hot Desk może zostać dodana opcjonalnie ankieta o stanie zdrowia pracownika. Wówczas, aby biurko mogło zostać zarezerwowane, pracownik musi wypełnić i zapisać ankietę.
Za pomocą systemu Hot Desk można wyświetlić listę zarezerwowanych biurek wraz z osobami które je zarezerwowały. Raport taki pozwala wyszukać osoby, które fizycznie są w biurze. W aplikacji do rezerwacji biurek każde biurko można przypisać do grupy, która zagwarantuje, że użytkownicy będą mogli zarezerwować biurka z grupy do której należą. Taka struktura pozwala na zabezpieczenie dostępności biurek dla każdego działu w ustalonym sektorze w biurze. Administrator systemu Hot Desk ma możliwość rezerwacji biurek w imieniu innych pracowników, może także zmieniać grupy biurek i atrybuty biurek.

System Hot Desk - Nasza Propozycja

Wsparcie
Do każdego wdrożenia systemu Hot Desk oferujemy umowę serwisową, która zapewni nasze wsparcie
Wersja mobilna
Nasz system do rezerwacji biurek posiada także wersję mobilną aplikacji
Koszty
Opłata za aplikację Rezerwacja Biurek jest jednorazowa i uzależniona od liczby biurek oraz użytkowników
Gwarancja
Na aplikację do rezerwacji biurek udzielamy 12 miesięcy gwarancji
Bezpieczeństwo
Państwa środowisko Office 365 gwarantuje bezpieczne logowanie do aplikacji Rezerwacja Biurek
Office365
Aplikacja do rezerwacji biurek jest przeznaczona dla środowiska Office 365. Dzięki temu nie musisz kupować kolejnych licencji

Galeria aplikacji Rezerwacja Biurek

Karta produktu i cena bazowa

Po wypełnieniu formularza prześlemy Ci opis produktu oraz cenę bazową aplikacji Rezerwacja Biurek