Offboarding
narzędzie wspierające rozstanie się firmy z pracownikiem
dla Office 365

PRACA HYBRYDOWA

Offboarding Pracownika

Aplikacja do offboardingu pracownika dla Microsoft Teams i Office 365

Aplikacja Offboarding Pracownika ułatwia przeprowadzenie procesu rozstania pracownika z firmą. Narzędzie do offboardingu online wspiera przełożonych oraz poszczególne działy organizacji w dopełnieniu wszelkich formalności związanych ze zwolnieniem stanowiska w firmie. Aplikacja Offboarding Pracownika usprawnia komunikację między działami firmy oraz pozwala na profesjonalne zakończenie współpracy z pracownikiem. System do Offboardingu wdrażany jest na bazie Twojego środowiska Microsoft 365 (Office 365), dlatego nie musisz inwestować w dodatkowe licencje.
Wsparcie dla Managera

Aplikacja Offboarding Pracownika umożliwia delegowanie zadań potrzebnych do zakończenia współpracy dla poszczególnych obszarów

Wsparcie dla HR
Offboarding online pozwala na definiowanie zadań w zależności od stanowiska i działu
Informacje o procesie

System do offboardingu pozwala monitorować zadania potrzebne do rozliczenia się z pracownikiem

Dla osoby odchodzącej
Aplikacja Offboarding daje jasność procesu i listy zadań do wykonania dla osoby rozstającej się z firmą

Offboarding Pracownika - Opis Aplikacji

Aplikacja Offboarding Pracownika dla platformy Microsoft 365 (Office 365) pozwala na profesjonalne i kompleksowe przeprowadzenie procesu rozstania pracownika z firmą. Aby rozpocząć proces offboardingu online należy dodać pracownika, który ma zwolnić stanowisko do bazy danych aplikacji. Zadaniem przełożonego jest wypełnienie w aplikacji Offboarding informacji dotyczących danego pracownika oraz terminu zakończenia współpracy.
Po wpisaniu danych do systemu offboardingu przełożony tworzy listę zadań firmy, które powinny zostać wykonane przed opuszczeniem stanowiska pracy przez pracownika. Następnie przełożony wysyła z aplikacji do offboardingu formularz wraz z zadaniami do poszczególnych działów firmy (IT, administracja, finanse). Działy powinny wykonać zadania w określonym terminie, a progres odznaczyć w aplikacji Offboarding. W przypadku, gdy jakieś zadania nie zostały wykonane, przełożony otrzymuje w aplikacji Offboarding Pracownika specjalne ostrzegawcze komunikaty.
Przełożony może także przydzielić zadania pracownikowi, który przed opuszczeniem firmy powinien dopełnić wszelkich formalności. Wówczas pracownik otrzymuje maila z zadaniami, o których wykonaniu powiadamia pracodawcę. Dopiero po wypełnieniu wszystkich zadań można usunąć pracownika z systemu firmy.
Zarówno pracownik, jak i przełożony mogą w każdej chwili zmienić zdanie dotyczące zakończenia współpracy. Aplikacja Offboarding jest przygotowana na taką ewentualność i pozwala na cofnięcie procesu w systemie.

Offboarding - Nasza Propozycja

Wsparcie
Do każdego wdrożenia aplikacji Offboarding oferujemy umowę serwisową, która zapewni nasze wsparcie
Komunikacja Teams
Wszystkie ważne powiadomienia do osób odpowiedzialnych za zadania związane z  Offboardingiem są przesyłane za pomocą Teams, co wspiera także zdalny offboarding
Koszty
Opłata za aplikację Offboarding jest jednorazowa i uzależniona od ilości użytkowników
Office365
Aplikacja Offboarding Pracownika jest przeznaczona dla środowiska Office 365. Dzięki temu nie musisz kupować kolejnych licencji
Gwarancja
Na aplikację Offboarding udzielamy 12 miesięcy gwarancji
Bezpieczeństwo
Państwa środowisko Office 365 gwarantuje bezpieczne logowanie do aplikacji Offboarding Pracownika

Galeria aplikacji Offboarding

Karta produktu i cena bazowa

Po wypełnieniu formularza prześlemy Ci opis produktu oraz cenę bazową aplikacji Offboarding