Image
Baza danych

ORACLE DATABASE STANDARD EDITION 2

Specjalizujemy się w doborze baz danych Oracle do środowiska klienta. Dostarczamy licencje dla środowisk On-Premise na preferencyjnych warunkach. Stawiamy na profesjonalną obsługę procesu sprzedażowego i sprawną realizację zamówienia.

Baza danych Oracle Database Standard Edition 2

Oracle Database Standard Edition 2 ( Oracle SE2) to w pełni funkcjonalna baza danych stworzona z myślą o łatwości użytkowania, mocy i wydajności. Począwszy od środowisk pojedynczego serwera dla małych firm, aż po wysoce rozproszone środowiska oddziałów, baza danych Oracle Standard Edition 2 zawiera wszystkie funkcje niezbędne do tworzenia aplikacji biznesowych.

Licencjonowanie Oracle Database:
Oracle Database Standard Edition 2 licencjonowane może być w oparciu o procesor (Processor License) lub na użytkownika (Named User Plus Licensing). Poniżej w tabelce opisane są zasady licencjonowania Oracle dla licencji procesorowych oraz licencji na użytkownika.
Licencja Oracle SE2 na procesor ( per processor)
Limit obsługiwanych procesorów na maszynę - 2. Limit ilości wątków na procesor - 16.
Licencjonowanie Oracle Standard Edition 2 na procesor umożliwia instalowanie bazy danych Oracle na serwerze o maksymalnie dwóch gniazdach procesorowych a w wypadku korzystania z RAC, dwóch serwerach z pojedynczymi gniazdami procesorowymi. Dodatkowo istnieje ograniczenie liczby wątków, na których będzie mogła działać instancja bazy danych - instancja SE2 nie pozwoli na uruchomienie na większej liczbie wątków niż 16 i będzie odbywało się to automatycznie.
Wszystkie procesory, na których programy Oracle są zainstalowane i uruchomione wymagają zakupu licencji. Licencjonowanie na procesor jest wybierane najczęściej w przypadkach środowisk, w których trudno jest zidentyfikować lub policzyć wszystkich użytkowników (np. aplikacje internetowe) oraz gdy licencjonowanie w oparciu o użytkowników (Named User Plus licenses) byłoby droższe od licencji procesorowych.
Dostępne opcje bazy danych Oracle na procesor:
  • Oracle Database Standard Edition 2 - Oracle 1-Click Ordering Program - Processor Perpetual - licencja bezterminowa (wieczysta)
  • Oracle Database Standard Edition 2 - Oracle 1-Click Ordering Program - Processor 1 Year - licencja czasowa na okres jednego roku
Licencja Oracle SE2 na użytkownika (Named User Plus Licensing - NUP)
Jesteśmy autoryzowanym Partnerem

ORACLE

Image
Posiadamy wszelkie uprawnienia, kompetencje oraz umowy dystrybucyjne do realizacji zamówień dla Klientów biznesowych oraz Klientów z sektora publicznego.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie doboru i wyceny licencji Oracle:

Magdalena Englisz

tel. +48 783 472 777

mail: magdalena.englisz@systeo.pl
mail: info@systeo.pl

Oferta Oracle

0+
Projektów Oracle w 2 lata

Wybrani Klienci

Image
Image
Image
Image
Image

Wybrane Referencje

Doradztwo, szybka realizacja, najlepsze ceny

Wypełnij nasz formularz, zaproponujemy dogodną ofertę dla Twojej firmy