Praca Zdalna Office

Wyższa produktywność

Redukując koszty oraz umożliwiając różne style pracy małe i duże firmy korzystają z technologii chmurowych rozwijając współpracę i produktywność pracowników. Przy pomocy technologii mobilnej coraz więcej firm pozwala pracownikom na pracę z dowolnego miejsca, w tym z domu. Office 365 usprawnia pracę zdalną dzięki aplikacjom takim jak: Teams, SharePoint, Yammer i wiele innych.

Platforma Office 365 zapewnia elastyczny, bezpieczny dostęp do dokumentów, ich edycję w czasie rzeczywistym na różnych urządzeniach. Firma korzysta na lepszej współpracy swoich zespołów.

Synchronizuj dane

Firmy osiągające sukces coraz częściej odchodzą od tradycyjnego modelu pracy od 8:00 do 16:00. Nie znaczy to jednak, że trzeba być fizycznie w siedzibie firmy aby pracować z jej dokumentami.

Obecnie przedsiębiorstwa stają się coraz bardziej elastyczne. To dzięki wykorzystaniu chmury i technologii mobilnej zwiększają swój zasięg i konkurencyjność będąc na bieżąco z partnerami i pracownikami z całego świata. Technologia w ramach Office 365 pozwala na synchronizacje wszystkich podłączonych urządzeń i danych niezależnie od miejsca. Dzięki temu wszyscy zainteresowani mają dostęp do najnowszej wersji i aktualnych materiałów.

Popraw komunikacje

Dziel się wynikami. Office 365 to centrum wymiany informacji wewnątrz organizacji. Dzięki takim narzędziom jak OneNote, Yammer, SharePoint lub Teams możesz szybko udostępnić rezultaty swojej pracy. Rozwiązania te pozwalają na sprawdzenie w czasie rzeczywistym wyników pracy poszczególnych osób w zespole. Natomiast dzięki witrynom w SharePoint możesz szybko sprawdzić co dzieje się w całej firmie. Sprawia to, że pracownicy mają dostęp do swoich zasobów, a firma może szybko reagować na zmieniające się warunki.

Spotkania w sieci

Spotkania pracowników to bardzo wysoki koszt przedsiębiorstwa. Oprócz kosztu samego czasu na przejazd dochodzą jeszcze koszty transportu, hoteli, diet itp. Dzięki nowym technologiom Office 365 możesz organizować spotkania zdalne w porównywalnym komforcie jak spotkania osobiste. Dzięki Teams możesz udostępniać prezentacje, pliki, tablice, ankiety, video, czat w czasie rzeczywistym dla 100 różnych użytkowników nie ruszając się z biura czy z domu.

Pracujemy razem

Współdzielenie dokumentów w czasie rzeczywistym to połączenie efektywności, kreatywności i produktywności ludzi pracujących nad projektem, analizą czy raportem. Dzięki pracy w chmurze i automatycznemu zapisowi, każdy w zespole widzi zmiany innych osób w momencie ich wprowadzania. Nie ma znaczenia czy osoby te siedzą w tym samym pokoju, czy są oddalone od siebie o setki kilometrów. Dodatkowo Office 365 pozwala nam na wersjonowanie zmian i w razie konieczności powrót do wcześniejszej wersji.

Na każdym urządzeniu

W ramach jednej subskrypcji dla planu Office 365 aplikacje biurowe można zainstalować na 5 różnych urządzeniach (komputer, laptop, tablet, telefon). Oprócz tego usługi takie jak SharePoint, Yammer, PowerAutomative, PowerApps, Forms i Planner są dostępne jako aplikacje dla urządzeń mobilnych.

Wsparcie Systeo

Wszystkie te narzędzia bardzo dobrze sprawdzają się w pracy zdalnej, ale po warunkiem, że wie się jak je efektywnie wykorzystywać. Dlatego firma Systeo proponuje:

Office365 320x320 Usługi 320x320Szkolenia Teams 320x320Szkolenia SharePoint 320x320szkolenia office365