Blog

Microsoft ponownie został liderem w zestawieniu Gartner® Magic Quadrant™ 2023 dla platform low-code.

Microsoft Teams  - podsumowanie nowości | Grudzień 2022

W kolejnym artykule z cyklu „Co nowego w Teams?” przedstawiamy jakie aktualizacje Microsoft wprowadził w aplikacji w grudniu.

Microsoft Teams  - podsumowanie nowości | Listopad 2022

Microsoft wprowadził kolejne innowacje, które umożliwią jeszcze łatwiejszą współpracę. Dowiedz się więcej o tym jakie nowości pojawiły się w aplikacji Teams w listopadzie.

Rok 2020 zmienił wszystko, jeśli chodzi o pracę biurową. To co wcześniej wydawało się fanaberią zarezerwowaną dla specjalistów z branży IT stało się standardem dostępnym dla wszystkich biurowych pracowników.

Podróże służbowe są nieodłącznym elementem funkcjonowania wielu organizacji. Tradycyjny, papierowy sposób rozliczania delegacji służbowych wiąże się niewątpliwie z dużą liczbą formalności i czasochłonnością zarówno dla pracowników rozliczających swoją podróż służbową, ich przełożonych jak i pracowników działu administracji czy księgowości.

Czy wiesz, że aplikacja do wniosków urlopowych wcale nie musi być kosztem firmy? Wręcz przeciwnie. To może być spore źródło oszczędności Twojej pracy w Dziale Personalnym.  

Podkategorie